دلیل پایین تر بودن قیمت های نور لوستر

چرا قیمت ها در نور لوستر پایین تر از سایر فروشگاهها می باشد ؟ 

دلیل اصلی این موضوع سیاست نور لوستر در ارائه کمترین قیمت و ارائه بیشترین خدمات به مشتریان می باشد .

ما آگاهیم که در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد ، برای همین سعی کرده ایم بجای پرداخت هزینه های گزاف برای تبلیغات ، حاشیه سود خود را کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر ، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم ؛ و این یعنی بازی برد-برد برای ما و شما .

همین سیاست در حال حاضر باعث گردیده که بسیاری از مشتریان ما افرادی باشند که از طریق دوستان و آشنایان خود با ما آشنا شده اند .

چگونه مطمئن شوم کالای خریداری شده ، کالای اصلی است ؟

* نور لوستر صرفا کالاهای اصل و دارای گارانتی اصلی را در سایت به فروش می رساند .

* کالاهای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی نور لوستر دارای کارت یا برچسب گارانتی هستند.

* در صورتیکه کالا یا گارانتی آن اصلی نباشد، شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش ، تحت هیچ شرایطی کالا را نصب و گارانتی نمی کند ، لذا نصب کالا توسط شرکت ، تایید کننده اصالت کالا و گارانتی آن می باشد .

* فروشگاه اینترنتی نور لوستر بر خلاف فروشگاه های در سطح شهر ، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی،  اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی برد ، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.

* نور لوستر علاوه بر موارد فوق دارای ۱۰ روز تضمین طلایی تعویض است که در صورتیکه کالای خریداری شده در مدت ۱۰ روز اولیه دچار ایراد فنی گردید، کالا را برای مشتری تعویض می نماید، در حالیکه هیچ فروشگاه اینترنتی و غیر اینترنتی دیگر این خدمت را ارائه نمی نماید .

آیا ممکن است علت تفاوت قیمت در سایت  نور لوستر به دلیل تفاوت در کشور سازنده باشد ؟

خیر ، این صرفا توجیهی است که سایر فروشگاه ها برای گرانتر فروختن کالای خود به شما ارائه می نمایند.

* با توجه به اینکه نور لوستر خود وارد کننده کالا نمی باشد و صرفا کالاهای شرکتی را به فروش می رساند و معمولا پارت کالاهایی که یک شرکت وارد و پخش می نماید، یکسان است، لذا فروشگاهی نمی تواند اعلام نماید که کالای ما مربوط به کشور X است و کالای فروشگاه نور لوستر مربوط به شرکت Y.

* با این حال در مواردی که از یک کالا چند سری در بازار وجود دارد، نور لوستر به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی، با تفکیک کشور سازنده برای مشتری، امکان انتخاب را برای مشتری فراهم می آورد .

* حتی اگر در یک کالا کشور سازنده درج نشده باشد، مشتریان محترم می توانند بصورت تلفنی، کشور سازنده را سوال نمایند و سپس با اطمینان خرید نمایند .

آیا ممکن است علت تفاوت قیمت در سایت  نور لوستر به دلیل تفاوت مدت گارانتی باشد ؟

خیر، این صرفا توجیهی است که سایر فروشگاه ها برای گرانتر فروختن کالای خود به شما ارائه می نمایند .

تمام کالاهایی که یک شرکت گارانتی می نماید، تماما دارای مدت گارانتی یکسان می باشند و امکان ندارد مدت گارانتی در یک فروشگاه با فروشگاه دیگر دارای تفاوت باشد. به عنوان مثال مدت گارانتی تمام یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ، ۱۲۳ ماه گارانتی موتور و ۱۸ ماه قطعات است و این در تمام فروشگاه ها یکسان می باشد.

در ضمن بر خلاف برخی از فروشگاه های دیگر که ممکن است بخشی از مدت گارانتی سپری شده باشد ، در  نور لوستر سعی می گردد تاریخ گارانتی ها به روز باشد .

عنوان می شود که فروشگاه های اینترنتی قابل اطمینان نیستند و پس از خرید، در صورتیکه با مشکلی مواجه شوید، دست شما به جایی نمی رسد ؟ آیا این موضوع صحت دارد ؟

متاسفانه این مورد نیز مانند سایر موارد تنها برای تخریب ذهنیت مشتری است ، اینکه یک فروشگاه ، اینترنتی است به معنی مشخص نبودن جا و مکان آن نیست ، به خصوص در مورد فروشگاه های بزرگ ، بلکه به معنی این است که در این فروشگاه ها ، شما بجای مراجعه حضوری می توانید از طریق مراجعه به وب سایت و در تمام طول شبانه روز و هفت روز هفته ، خرید خود را انجام دهید .

علاوه بر آن فروشگاه های اینترنتی برای کسب مجوز فعالیت نیازمند کسب تاییدیه از جمله از اماکن نیروی انتظامی هستند . مجوزهای مراجع ذیصلاح مانند مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و پروانه کسب از اتحادیه، بدون مشخص بودن مکان فعالیت به هیچ کسب و کاری اعطا نمی گردد .

X
آواتار موبایل
منوی اصلی x
آواتار موبایل
دسته بندی محصولات x