منوی اصلی

همکاری در فروش ( بازاریابی ) نور لوستر

در وبسایت نور لوستر ، امکان همکاری در فروش ( بازاریابی ) و کسب درآمدی نامحدود برای تمامی همراهان ، فراهم شده است .

از طریق این سیستم شما با به اشتراک گذاری لینک ویژه خود در شبکه ها و اپلیکیشن های اجتماعی و ورود کاربران به سایت از طریق لینک ویژه شما ؛ تا ۳۰ روز هر خریدی که کاربران یاد شده انجام دهند درسیستم همکاری در فروش وبسایت نور لوستر ، به نام شما ثبت می شود و مبلغ بازاریابی ؛ حداقل ۱۰ درصد ( بهترین کمیسیون در بین محصولات سایر تولیدکنندگان ) به پنل شما افزوده می گردد .

با به حد نساب رسیدن مقدار موجودی حساب شما که حداقل ۴۰۰۰۰ تومان می باشد ، می توانید درخواست پرداخت نموده و موجودی به حساب شما واریز خواهد شد .

حال به آموزش کار با پنل بازاریابی می پردازیم :

در هنگام ورود به پنل بازاریابی نور لوستر همانند تصویر زیر ، جداول آمار بازاریابی خود را مشاهده می نمایید .

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بازاریابی

جهت شروع کار شما باید وارد منوی « ایجاد لینک » در سمت راست صفحه داشبورد پنل بازاریابی شوید . در این صفحه « شناسه بازاریابی » و « URL ( لینک ) ویژه ارجاع به سایت شما » را مشاهده می نمایید .

برای کسب درآمد و آغاز به کار شما می توانید از طریق همین « لینک ارجاع ویژه خود » برای بازاریابی استفاده نمایید و با به اشتراک گذاشتن آن در شبکه ها و اپلیکیشن های اجتماعی از قبیل تلگرام ، اینستاگرام و … به کسب درآمد بپردازید . ( مشخص شده در تصویر زیر )

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بازاریابی

حال اگر علاقمند به بازاریابی یک محصول خاص یا یک دسته بندی خاص از محصولات نور لوستر می باشید ، می بایست لینک محصول یا صفحه مربوطه را در قسمت « URL ( لینک ) صفحه مورد نظر » وارد نمایید و بر روی دکمه « تولید لینک ارجاع به سایت » کلیک نمایید . لینک ویژه شما در قسمت « URL ( لینک ) ارجاع به صفحه ویژه شما » ایجاد و ظاهر خواهد شد . ( مشابه تصویر زیر )

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بازاریابی

حال با اشتراک گذاری این لینک در گروه ها ، تلگرام و یا سایر راه های مربوطه و معرفی و فروش محصولات از طریق این لینک درآمدی ثابت و نامحدود کسب خواهید نمود .

همچنین درمنوهای « کمیسیون ها » ، « تعداد کلیک ها » و « پرداختی ها » می توانید سایر گزارشات مربوط به فعالیت خود را مشاهده نمایید .

[yith_wcaf_registration_form]

X