همکاری در فروش ( بازاریابی ) نور لوستر

در وبسایت نور لوستر ، امکان همکاری در فروش ( بازاریابی ) و کسب درآمدی نامحدود برای تمامی همراهان ، فراهم شده است .

از طریق این سیستم شما با به اشتراک گذاری لینک ویژه خود در شبکه ها و اپلیکیشن های اجتماعی و ورود کاربران به سایت از طریق لینک ویژه شما ؛ تا ۳۰ روز هر خریدی که کاربران یاد شده انجام دهند درسیستم همکاری در فروش وبسایت نور لوستر ، به نام شما ثبت می شود و مبلغ بازاریابی ؛ حداقل ۱۰ درصد ( بهترین کمیسیون در بین محصولات سایر تولیدکنندگان ) به پنل شما افزوده می گردد .

با به حد نساب رسیدن مقدار موجودی حساب شما که حداقل ۴۰۰۰۰ تومان می باشد ، می توانید درخواست پرداخت نموده و موجودی به حساب شما واریز خواهد شد .

حال به آموزش کار با پنل بازاریابی می پردازیم :

در هنگام ورود به پنل بازاریابی نور لوستر همانند تصویر زیر ، جداول آمار بازاریابی خود را مشاهده می نمایید .

قیمت و خرید بازاریابی | فروشگاه آنلاین خرید انواع مدل های جدید چراغ های تزئینی نور لوستر

جهت شروع کار شما باید وارد منوی « ایجاد لینک » در سمت راست صفحه داشبورد پنل بازاریابی شوید . در این صفحه « شناسه بازاریابی » و « URL ( لینک ) ویژه ارجاع به سایت شما » را مشاهده می نمایید .

برای کسب درآمد و آغاز به کار شما می توانید از طریق همین « لینک ارجاع ویژه خود » برای بازاریابی استفاده نمایید و با به اشتراک گذاشتن آن در شبکه ها و اپلیکیشن های اجتماعی از قبیل تلگرام ، اینستاگرام و … به کسب درآمد بپردازید . ( مشخص شده در تصویر زیر )

قیمت و خرید بازاریابی | فروشگاه آنلاین خرید انواع مدل های جدید چراغ های تزئینی نور لوستر

حال اگر علاقمند به بازاریابی یک محصول خاص یا یک دسته بندی خاص از محصولات نور لوستر می باشید ، می بایست لینک محصول یا صفحه مربوطه را در قسمت « URL ( لینک ) صفحه مورد نظر » وارد نمایید و بر روی دکمه « تولید لینک ارجاع به سایت » کلیک نمایید . لینک ویژه شما در قسمت « URL ( لینک ) ارجاع به صفحه ویژه شما » ایجاد و ظاهر خواهد شد . ( مشابه تصویر زیر )

قیمت و خرید بازاریابی | فروشگاه آنلاین خرید انواع مدل های جدید چراغ های تزئینی نور لوستر

حال با اشتراک گذاری این لینک در گروه ها ، تلگرام و یا سایر راه های مربوطه و معرفی و فروش محصولات از طریق این لینک درآمدی ثابت و نامحدود کسب خواهید نمود .

همچنین درمنوهای « کمیسیون ها » ، « تعداد کلیک ها » و « پرداختی ها » می توانید سایر گزارشات مربوط به فعالیت خود را مشاهده نمایید .

[yith_wcaf_registration_form]