منوی اصلی

حفظ حریم خصوصی

سیاست های فروشگاه اینترنتی دستانه در حفظ حریم خصوصی کاربران

.

 

  • بر اساس حفظ حریم خصوصی ، ما متعهد هستیم که از حریم خصوصی و اطلاعات دریافتی از کاربران دستانه جهت ارائه سرویس و خدماتی بهینه محافظت کنیم ، کلیه فعالیت های دستانه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک می باشد و بنا به درخواست مشتریان طی فرایند خرید ، فاکتور رسمی ارسال می گردد .

 

  • دستانه برای پردازش و ارسال سفارش به اطلاعاتی مانند نام ، کد ملی ، آدرس ، شماره تلفن و کد پستی نیازمند است ، از این رو وارد کردن این مورد الزام می باشد .

 

  • فروشگاه اینترنتی دستانه برای ارتباط و ارائه خدمات بهتر به مشتریان از قبیل اطلاع رسانی رویدادها و اخبار ، خدمات ، سرویس های ویژه و … ممکن است از برخی از اطلاعات کاربران و خریداران محترم جهت ارسال ایمیل و پیامک استفاده کند ، در صورتی که کاربران تمایلی برای دریافت این گونه ارسال ها ندارند ، می توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود ویا ایمیل دریافتی خود لغو نمایند ، بنابراین درج کلیه اطلاعات توسط کاربر به منزله ی صحت آن است ، در صورت صحیح و کامل نبودن اطلاعات ، دستانه می تواند جهت اطمینان ثبت سفارش ، از مشتریان اطلاعات بیشتری را جهت ارایه خدمات درخواست کند .

 

  • فروشگاه صنایع دستی دستانه با شماره برای کاربران ، پیامک ارسال می نماید . بدیهی است که امکان دریافت پیام شما از طریق آن وجود ندارد و لازم به ذکر است ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی دستانه با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دستانه است و در صورت مشاهده چنین پیامکی لطفا جهت پیگیری مراتب را به ما اطلاع دهید .

 

  • پشتیبانی وبسایت دستانه ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب ویرایش نماید و همچنین اگر پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، می تواند برای اطلاعات ثبت شده اقدام به پیگیری قانونی نماید .

 

  • دستانه همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می نماید ، اما پروتکل ، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه اینترنتی دستانه و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها ، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند .
X